Smartfony PENTAGRAM nagrodzone

W najnowszym teście smartfonów PCWorld wrzesień 2013 PENTAGRAM zdobywa 1 i 3 miejsce, zostawiając daleko w tyle konkurentów takich jak Samsung, HTC, Gigabyte czy Huawei.

 

 

 

 

 

 

 

Test PC World 9/2013

 

 

MONSTER

 

 


"Pentagram Monster P430-1 to pod wieloma względami produkt przełomowy i niepokonany pod względem długości pracy na baterii. Nic dziwnego skoro ma ona pojemność 4100 mAh, podczas gdy w przeciętnym smartfonie najczęściej 1500 mAh. W teście odtwarzania w pętli filmu HD z YouTube'a Monster uzyskał wynik 709 minut, czyli o prawie trzy godziny lepszy niż wysoko notowany pod tym względem Huawei Ascend Y300 (539 minut).

(...) Ekran o 4,3-calowej przekątnej o szerokich kątach widzenia (...) Wyświetlane czcionki są czytelne, zdjęcia, strony internetowe również. W korelacji ceny do możliwości to optymalny wybór (...)

(...) Na koniec warto wspomnieć o bonusie, czyli współpracy z Aero2 - kartami SIM, za pomocą których można uzyskać bezpłatny dostęp do internetu!"

 

PC World nr 09/2013​

 

COMBO

 

 


"Zwróć uwagę na pojemność wbudowanej baterii, bo im jest wyższa, tym lepiej. Większa bateria oznacza również większe rozmiary smartfona, co niekoniecznie musi sie podobać. Rozwiązaniem tego problemu może okazać się model Pentagram Combo, wyposażony w dodatkowy akumulator o mniejszej pojemności.

Można więc w zależności od potrzeb cieszyć się standardową konstrukcją o zgrabnej obudowie z akumulatorem o pojemności 1300 mAh, lub nieco grubszym, ale dłużej działającym smartfonem (akumulator o pojemności 3000 mAh)."
 

PC World nr 09/2013

 

 

Wynik testu - skan z PC World nr 09/2013http://download.pentagram.pl/pl/img/NAGRODY_MONSTER_COMBO.jpg

Strona produktu - PENTAGRAM MONSTERhttp://www.pentagram.pl/produkty/monster

Strona produktu - PENTAGRAM COMBOhttp://www.pentagram.pl/produkty/combo-4-core